Aktuality

Otvíráme kamenné knihkupectví 2 veverky

Možná to víte, možná ne, ale od roku 2015 se kromě vydávání knih věnujeme taky literatuře pro děti a mládež jako knihkupci, pod značkou 2 veverky. Z toho věčného nošení knih už nás trochu bolí záda, takže jsme se rozhodli otevřít opravdové kamenné knihkupectví. Nečekejte záplavu titulů, knížky pečlivě vybíráme. Přijďte se podívat a třeba i nakoupit vánoční dárky. V prostoru Teritoria 7 jsou i ukázky práce několika českých designérek. Samozřejmě jsou zde k dostání všechny dostupné tituly vydané ve verzone a knihkupectví je také nově výdejním místem našeho e-eshopu. 

Otevřeno máme nyní pro výdej objednávek vždy od úterý a ve čtvrtek od 13 do 18 hodin. Těšíme se na vás.  

 

Ufon Eda startuje

Nová knížka Terezy Víznerové bude zase veselá. A taky poučná. Ufon Eda potřebuje vypěstovat hrášek. Ovšem k tomu potřebuje kompost! Jak na to se dozví na planetě Zemi. A k tomu se od barevných kontejnerů přiučí, jak se třídí odpad. Máte-li rádi Tereziny knížky nebo vás baví téma třídění odpadu a kompostování, můžete si knížku zajistit v předprodeji na Donio Plus. Máte jistotu, že se k vám knížka dostane hned po vydání, navíc s podpisem autorky a my vám ke knížce přidáme malý dárek. 

Připravili jsme pro vás i balíčky - asi nejatraktivnější je ten s názvem Všechny Tereziny knihy. Ptáte se proč? Obsahuje totiž poslední výtisky trabantí pohádky Jak Egu dojel až na konec světa. Opravdu poslední... Tak neváhejte! 

www.donio.cz/eda

Vyšly Chorvatské pohádky

Máme nový přírůstek do volné ediční řady pohádek z různých koutů světa. Tentokrát jsme se vypravili do oblíbeného Chorvatska. Otázku proč tentokrát zrovna chorvatská lidová slovesnost si ani klást nemusíme - celý autorský tým má totiž zemi u Jadranu rád. Opět jsem použili vazbu s odkrytým šitím - knížka se báječně otvírá, přitom krásně drží. Absence pevných desek a použití přírodního papíru dělá z knížky ideálního společníka na cesty - je opravdu lehoučká. A nová situace si vyžádala i nová řešení. Vyzkoušeli jsme na knížku použít horkou novinku - speciální lak s antibakteriálním a antivirovým účinkem. Na vzhledu knížky nic nepoznáte, účinek se aktivuje světlem a breberky nemají šanci. Doufáme, že se vám Chorvatské pohádky si najdou své příznivce, jako třeba ty z himálajské od stejné autorské dvojice.  

Rozdáváme dárky

Ke každé objednávce odeslané do 31. 8. 2019 vám přidáme dárek. Knížku, sešit, pexeso... Výběr budete muset nechat na nás, ale zase Vás s každým balíčkem bude čekat překvapení. 

Knihy verzone pruh

Knihex 09

Čeká nás další Knihex, tentokrát v Kasárnách Karlín. Těšíme se na viděnou v sobotu 8. 6. 2019 od 10 do 20 hodin. 

Knižní festival litarARTura 2019

Ve dnech od 4.3. do 29.3.2019 nás najdete na knižním festivalu litarARTura 2019 s podtitulem "Vzhůru do světa". Nenechte si ujít doprovodný program.

KDE: 
festivalové knihkupectví v DBK Praha (metro Budějovická)

1920x430

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem